Polityka prywatności

Administratorem podanych przez ciebie danych osobowych jest firma Unitor sc Wanda i Paweł Polak z siedzibą w Toruniu przy ul. Rydygiera 30/32, 87-100 Toruń, posiadająca NIP 879-017-12-71.

Przetwarzane dane

Przetwarzamy tylko te dane, które nam przekażesz. Są to dane niezbędne w przypadku skorzystania z naszych usług: imię, nazwisko, adres mailowy, adres pocztowy, numer telefonu, formę dostawy.

Korzystając z tych danych, jesteśmy w stanie zawrzeć umowę sprzedaży, w razie potrzeby skontaktować się i zrealizować dostawę. Oczywiście możesz dostarczyć nam więcej danych osobowych.

Twoje prawa

Masz prawo do żądania dostępu do Swoich danych osobowych, ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania.

Cel przetwarzania.

Podstawowym celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest zawarcie umowy sprzedaży.

Dane są również przetwarzane do celów podatkowych i rachunkowych. Są również przydatne w przypadku rozpatrywania reklamacji i zwrotu towarów, w celu ochrony naszych praw w przypadku zgłoszenia roszczenia. Jeżeli wyraziłeś zgodę, Twoje dane , które nam podałeś posłużą nam do celów marketingowych( art. 6 ust.1 RODO). Zgoda w każdej chwili może być cofnięta.

Komu przekazujemy Twoje dane osobowe:

Firmie kurierskiej DPD

bankom i systemom płatności

biuru rachunkowemu

osobom realizującym usługę w minimalnym zakresie, niezbędnym do wykonania umowy

Bezpieczeństwo danych osobowych

Nasza firma stosuje odpowiednie procedury, dotyczące przechowywania i ujawniania danych osobowych i ich utratą. Dostarczane nam dane są chronione przy pomocy technologii SSL.

Pytania

Pytania dotyczące informacji o ochronie danych proszę kierować na adres: biuro@unitor.com.pl